Працюємо і відпочиваємо в «Колі друзів»!

У передостанні вихідні вересня керівники клубів Класичного коледжу СумДУ разом з працівниками Благодійного фонду «Відень» відвідали історико-культурний заповідник «Качанівка». Поїздку організувала директорка Благодійного фонду «Відень» Світлана Шут за сприяння міжнародних спонсорів.

Чудова осіння погода, екскурсія музеєм-маєтком, участь у роботі різноманітних локацій з психологічної та фізичної релаксації, неймовірні краєвиди, свіже повітря та невимушене спілкування – про це під час війни можна тільки мріяти! За словами Світлани Шут, дуже важливо, щоб у непростих умовах, у яких нам сьогодні доводиться жити, люди, які працюють з дітьми, молоддю не відчували виснаження від роботи і не втратили мотивацію, були продуктивними в роботі, стресостійкими та енергійними. Щиро вдячні організаторам за насичений позитивними емоціями день відпочинку! Заряджені силою природи та підтримкою однодумців, ми – учасники проєкту «Коло друзів», який реалізується на базі нашого коледжу за сприяння «БФ «Відень», продовжуємо свою роботу! Все буде Україна!