Міжнародний день студентського спорту в Класичному коледжі

Фізичне виховання – це вагомий компонент освітнього процесу закладів вищої освіти. Саме під час занять спортом виховується воля до перемоги, прагнення бути найкращим, здатність долати труднощі.

У Міжнародний день студентського спорту в Класичному фаховому коледжі СумДУ під теплим вересневим сонцем здобувачі та працівники освітнього закладу взяли участь у танцювальному флешмобі «Ранкова руханка» та отримали заряд бадьорості й позитиву.

Також протягом дня були проведені різноманітні цікаві активності із залученням студентської молоді коледжу.

Бажаємо всім шанувальникам спорту й здорового способу життя успішних стартів, натхнення, сили духу та незабутніх вражень від здобутих перемог. І, безперечно, дякуємо воїнам Збройних сил України за захист і можливість проводити такі спортивні заходи.