Коледжани взяли участь у засіданні Вченої ради Сумського державного університету

У час повномасштабної війни український народ продовжує жити, освітні заклади – функціонувати, викладачі – працювати, адже в кожного свій фронт, який потрібно тримати згуртовано та впевнено.

14 вересня 2023 р. в Сумському державному університеті відбулося засідання Вченої ради, участь у якому взяли й представники Класичного фахового коледжу. Серед актуальних питань порядку денного освітяни розглянули й надання університетом рекомендацій щодо призначення:

завідувачем відділення бакалаврату ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» канд. техн. наук ДИННИК Оксану Дмитрівну;

головою циклової комісії «Бакалаврат інженерних спеціальностей» ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» канд. фіз.-мат. наук ІВАЩЕНКА Максима Миколайовича;

головою циклової комісії «Бакалаврат зі спеціальностей галузі Освіта/Педагогіка» ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» канд. пед. наук ШУЛЬГУ Тетяну Вікторівну;

головою циклової комісії «Бакалаврат зі спеціальності «Менеджмент» ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» викладача вищої категорії ЩЕРБИНУ Ольгу Володимирівну.

Запропоновані кандидатури були підтримані Вченою радою. Тож побажаємо колегам подальших професійних успіхів, невичерпної енергії для реалізації задумів, творчого натхнення та нових здобутків!