Адаптаційні заняття для першокурсників

Вступ до закладу фахової передвищої освіти для сучасної молоді є одним із важливих життєвих етапів, адже це час для особистісного зростання та професійного становлення. Успішне навчання здобувачів освіти багато в чому залежить від ступеня пристосування студентів-першокурсників до нових умов, успішної соціалізації. З метою поліпшення адаптаційного процесу для студентів нового набору Класичного фахового коледжу СумДУ в закладі були проведені адаптаційні заходи. В ході їх проведення практичний психолог Олена Юрченко та соціальний педагог Алла Швидка познайомилися з першокурсниками та провели заняття, метою яких було створення доброзичливої та підтримуючої атмосфери, згуртування нових груп, формування позитивних очікувань від навчання в коледжі, зменшення проявів тривожності.