Студентка Класичного коледжу отримала стипендію голови Сумської ОДА

Чотирикурсниці Вероніці Божок у 2023/2024 навчальному році призначено іменну стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації!

Вероніка – активна та цілеспрямована студентка. Членкиня студпарламенту та культорг групи. Входить до складу Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації. Навчається на відмінно і постійно бере участь у різних заходах та конкурсах місцевого та обласного рівня.

В цілому, талантів Вероніки – не злічити! Вона має гарні вокальні дані, виступає з вокальним колективом «Елегія», у складі якого є лауреаткою І премії Міжнародного конкурсу мистецтв «Made in Ukraine». Пройшла стажування в «Студії молодих блогерів «Наш стиль» від ГО «Бюро аналізу політики».

Дівчина пропагує здоровий спосіб життя, займається спортом, входить до складу баскетбольної команди коледжу, пропагує здоровий спосіб життя. Є ведучою багатьох заходів коледжу.

Вітаємо Вероніку з призначенням стипендії голови ОДА і бажаємо не зупинятися на досягнутому!