Початок майбутньої плідної роботи та активної співпраці: у Класичному фаховому коледжі СумДУ відбулися загальні збори здобувачів освіти

10 жовтня 2023 р. відбулися традиційні загальні збори здобувачів освіти Класичного фахового коледжу СумДУ, під час яких було розглянуто декілька питань:

• звіт голови профспілкової організації студентів (ШУЛЬГА Тетяна, голова студентської профспілкової організації);

• обрання членів профспілкового комітету;

• обрання членів ревізійної комісії;

• обрання секретаря профспілкової організації студентів;

• про проведення виборів до виконавчого органу МСС КФК СумДУ (БІБІК Юлія, заступник директора з виховної роботи).

Отже, результати голосування:

• склад профспілкового комітету студентів: секретар – ДРЯПКО Тетяна (221 гр.); члени – ОБЧИКЕВИЧ Ярослав (521 гр.), КОРНУКОВ Ілля (121 гр.), ПОВОЛОЦЬКА Ольга (3 гр.), РАБЦУН Олександра (3 гр.);

• склад ревізійної комісії студентів: ХОМЕНКО Олексій (ЕІ-31б), КОМАРИЦЬКИЙ Павло (ГМ-11б), СІВЕР Юлія (321 гр.).

Вітаємо наших найактивніших здобувачів освіти та бажаємо плідної і злагодженої роботи, спрямованої на захист освітніх, соціально-економічних, побутових прав та інтересів студентської молоді! Чекаємо на нові цікаві та креативні пропозиції!

Також наприкінці заходу БІБІК Юлія відзначила здобувачів, які брали участь в естафеті єдності «Ми – нащадки козацької слави», зокрема КУРʼЯНОВУ Ірину (621 гр.) та ДЕМЧЕНКА Данила (4 гр.).