ОГОЛОШЕННЯ!

13 та 16 жовтня 2023 р. в Класичному фаховому коледжі СумДУ відбудуться вибори нового складу Студентського парламенту МСС КФК СумДУ. До голосування представлена одна команда здобувачів коледжу.

ПрезидентЗОЛОТАР Ксенія Максимівна (721 гр.).

Відповідальний секретарДУБНЮК Вікторія Вікторівна (1 гр.).

Віцепрезидент з навчальної роботиІВАЩЕНКО Нікіта Юрійович (631 гр.).

Віцепрезидент з соціально-побутових питаньЛИТВИНЕНКО Дар’я Вячеславівна (141 гр.).

Віцепрезидент з питань масової інформації КОЧЕРГА Ярослав Леонідович (831 гр.).

Віцепрезидент з питань спорту та туризмуСЛЮСАРЕНКО Владислав Олегович (323 гр.).

Віцепрезидент з культурно-масової роботиГУБАЛЬ Віталій Юрійович (1 гр.).

Віцепрезидент з профорієнтаційної та адаптаційної роботиОСАДЧИЙ Кіріл Олександрович (121 гр.).

Студентський завідувач відділення «Транспортного будівництва»ГОРБИК Софія Валеріївна (121 гр.).

Студентський завідувач відділення «Будівництва будівель і споруд та землевпорядкування»САЛІЙ Гліб Олександрович (821 гр.).

Студентський завідувач відділення «Технічних систем та управління»ПРИХОДЬКО Богдана Анатоліївна (621 гр.).

Студентський завідувач відділення «Комп’ютерних та електронних технологій»БАТЮТА Євгеній Васильович (721 гр.).

Студентські завідувачі відділення «Бакалаврату»СОЛОШЕНКО Михайло Петрович (М-21-б гр.); КАЛАНТАЄНКО Андрій Євгенійович (ПО-21 гр.), групи освітнього ступеня молодшого бакалавра.

Виборча дільниця, яка знаходиться за адресою: м. Конотоп, вул. Садова, 39, І поверх, І корпус, вестибюль, буде працювати протягом двох днів.

Час роботи виборчої комісії:

13.10.2023 р.: 8.00 – 15.00 (до виборчої дільниці запрошуються всі групи І і ІІІ курсів освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та групи І і ІІ курсів освітнього ступеня молодшого бакалавра).

16.10.2023 р.: 8.00 – 16.00 (до виборчої дільниці запрошуються всі групи ІІ та IV курсів освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та всі групи освітнього ступеня бакалавра).

Вибори Студентського парламенту КФК СумДУ проходять на основі загального прямого виборчого права, шляхом таємного голосування. Обов’язкова участь у голосуванні всіх здобувачів освіти очної форми навчання! На виборчу дільницю здобувачі освіти мають з’явитися з документом, що підтверджує особу!

Бажаємо кандидатам успіху!