Студенти та викладачі КФК СумДУ відвідали кінотеатр «Голівуд» і переглянули фільм «Шлях поколінь»

Режисером фільму став колишній журналіст Володимир Сидько ("Віденська кава", "Ціна конфлікту"), а воєнний журналіст Михайло Ухман виступив продюсером і співсценаристом. Фільм знімали за 20 кілометрів від тимчасово окупованого Донецька на позиціях українських захисників у 2020 році. Бюджет фільму склав всього лише 1,5 мільйони гривень, а окрім акторів в ньому знялися справжні військові. Також у кадрі є справжня військова техніка і зброя.

Частину коштів зі зборів від продажу квитків на сеанси творці фільму обіцяють передати ЗСУ на покупку дронів.

Перегляд таких фільмів надихає та схиляє нашу молодь до свідомого ставлення до подій в країні та сприяє духовному зростанню.

Маємо надію, що наші масові походи в кінотеатр або на екскурсію стануть традиційними, особливо, для студентів першого курсу.