Під час виховної години студенти вчилися реанімувати людину без свідомості

Захід для здобувачів освіти 2 курсу відділення комп’ютерних та електронних технологій провів інструктор з першої допомоги Конотопської організації Товариства Червоного Хреста України Євген.

Студенти послухали лекцію на тему: «Відновне положення» та навчилися надавати допомогу людині, яка знаходиться без свідомості, але має ознаки дихання. Молодь ознайомилася та практично відпрацювала навички реанімування дорослого, підлітка та немовляти.

Також розглянули та відпрацювали алгоритм дій серцево-легеневої реанімації людини без дихання та свідомості.

Сподіваємось, що здобуті знання не знадобляться нашим студентам у житті, але в той же час маємо надію, що отримана інформація та практичні вправи не дадуть можливості їм розгубитися в екстреній ситуації.