Заняття на виробництві

У Класичному фаховому коледжі СумДУ застосовуються різні інноваційні форми викладання дисциплін.

Так, 26 жовтня 2023 р. в центральному офісі «Ощадбанку» викладач коледжу СІРИК Тетяна організувала та провела для здобувачів освіти спеціальності 073 Менеджмент (освітньо-професійні програми «Організація виробництва», «Менеджмент організацій», «Менеджмент») заняття на виробництві на тему «Банківське кредитування підприємств».

Спеціалісти банку, зокрема керуючий ТВБВ КРАВЧЕНКО Т. П. та її заступник ЄВДОКИМЕНКОВА Л. А., розповіли про умови надання кредитів в сучасних умовах, грантові програми, відповіли на всі запитання здобувачів коледжу та запропонували подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Завідувач відділення технічних систем та управління ПРИХОДЬКО Олександр, який був присутній на занятті, зазначив, що для викладачів та студентів відділення заняття на виробництві стали вже традиційними.