Студент третього курсу отримуватиме стипендію Верховної Ради України!

Вітаємо Нікіту Іващенка з призначенням іменної парламентської стипендії на поточний навчальний рік!

Нікіта здобуває освіту в Класичному коледжі СумДУ за спеціальністю «Менеджмент» та освітньо-професійною програмою «Галузеве машинобудування». Має високі здібності до навчання. Відмінно володіє англійською на рівні вільного спілкування з носіями мови. Активний, входить до складу студентського парламенту закладу.

У вільний час займається програмуванням, активно долучається до науково-дослідної роботи, неодноразово брав участь у науково-практичних конференціях, є переможцем багатьох предметних олімпіад.

Бажаємо Нікіті і надалі тримати високу планку досягнень, не знижувати темп своєї працездатності та бути успішним!