OPEN DAY: презентація відділення транспортного будівництва та старт підготовчих курсів

Якщо дуже любиш рух,

Значить, КФК – твій друг.

Якщо любиш автостраду,

Коледж теж вітає радо.

Ці щирі слогани об’єднали абітурієнтів та їхніх батьків, які 28 жовтня завітали до Класичного фахового коледжу СумДУ на OPEN DAY.

Традиційний жовтневий марафон з підготовки до вступу та отримання додаткових балів розпочато: відсьогодні працюватимуть курси з української мови та математики. Щосуботи абітурієнти матимуть змогу систематизувати, оновити свої знання з цих предметів, що наблизить їх до навчання на обраних спеціальностях.

Поринути в світ коледжанської родини абітурієнтам та їхнім батькам допомогла презентація відділення транспортного будівництва. Викладачі фахових дисциплін на чолі з завідувачем відділення Оленою ДАНИЛЬЧЕНКО познайомили присутніх з матеріальною базою закладу, спеціальними приладами, навчальними аудиторіями та перспективами працевлаштування.