Радіодиктант національної єдності - 2023

У День української писемності та мови коледжани долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності-2023.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткований у 2000 році задля єднання навколо мови. Відтоді він став найбільшим щорічним українськомовним флешмобом, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу.

Авторкою Радіодиктанту національної єдності 2023 року стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. А прочитав диктант для слухачів актор Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі "Довбуш". Цьогорічний радіодиктант має назву «Дороги України".

Радіодиктант національної єдності дозволив викладачам коледжу відчути себе частинкою величезної потужної хвилі, що об’єднала між собою не тільки українців в Україні, а й українців по всій планеті. Бути причетним до цього потужного руху – велике щастя!