Здобувачі коледжу вибороли Кубок міста з футзалу!

Упродовж 30 та 31 жовтня в Конотопі проходив Кубок міста з футзалу серед студентів ЗФПО та учнів ДПТНЗ.

У перший день змагань були зіграні групові матчі, за результатами яких збірна Класичного фахового коледжу СумДУ вийшла у півфінал, у якому вже зустрілася з командою ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» та здобула впевнену перемогу.

У фіналі нашим суперником стала команда Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ. Гра була емоційною та яскравою. Із результатом 4:1 збірна команда юнаків Класичного фахового коледжу виборола І місце!

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів! Пам’ятаймо, що спорт та дух суперництва загартовують і роблять нас сильнішими!