Переможців І етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика нагородили грамотами

«Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика якнайкраще сприяє розвитку і функціонування української мови, утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді, вихованню поваги до культури і традицій українського народу, а тому, ми щиро радіємо, що цьогоріч у випробуванні взяли участь 23 студенти», – звернулася до представників адміністрації та студентського парламенту директор коледжу Тетяна ГРЕБЕНИК.

З вітальними словами та побажаннями продовжувати захопливий шлях опанування й удосконалення рідної мови до переможців конкурсу звернулися також Тетяна ТАРАБА, завідувач секції гуманітарних дисциплін, Людмила ГАЦЕНКО, заступник директора з навчально-методичної роботи.

Ми дякуємо усім здобувачам освіти 1 та 2 курсів – учасникам конкурсу за об’єднання довкола рідного слова та щиро вітаємо переможців:

І місце – Олег ГЛУШАН (3 гр.) і Євгеній БАТЮТА (721 гр.);

ІІ місце – Данило ДЕМЧЕНКО (4 гр.) і Роман ЛУГОВОЙ (821 гр.);

ІІІ місце – Ольга ПОВОЛОЦЬКА (3 гр.), Руслана РОМАНЮК (5 гр.), Богдана ПРИХОДЬКО (621 гр.) і Анастасія КОШЕЛІВСЬКА (321 гр.).