Хлопці проти дівчат – мешканці гуртожитку змагалися за першість

Усім відомо: студентське життя – це не лише навчальні заняття, а й насичене різноманітними заходами дозвілля, яке іноді запам’ятовується краще, ніж сам навчальний процес.

У Класичному коледжі СумДУ створено всі умови для того, щоб студенти не тільки весело та цікаво, а й з користю проводили вільний час.

Особливо важливими такі заходи є у вересні-жовтні, коли триває адаптаційний період першокурсників. Звісно, їм важко, адже все навколо них незвичне: люди, спосіб життя, навчання у новому навчальному закладі. А дозвілля у гуртожитку прискорює процес звикання, дає можливість швидше познайомитися та здружитися.

Так, нещодавно у гуртожитку була проведена командна гра-вікторина «Хлопці проти дівчат», у якій взяли участь студенти першого курсу. Вони не тільки показали свою обізнаність з різних питань, а ще й завзято боролися за перемогу, створюючи серйозну конкуренцію впевненим у своїх силах старшокурсникам.