PDFДрук

Здобувачі коледжу – серед переможців Чемпіонату України з греко-римської боротьби!

Протягом 3–5 листопада 2023 р. у м. Черкаси проходив Чемпіонат України серед юнаків U16 з боротьби греко-римської. Конкуренція була величезна – за першість змагалися понад 230 кращих борців, 20 команд із 17 областей України.

Олімпійський чемпіон Жан БЕЛЕНЮК, почесний гість змагань, побажав перемоги та незламного духу боротьби всім учасникам.

Здобувачі Класичного фахового коледжу успішно виступили на цьому Чемпіонаті, що вже є доброю традицією. Вони продемонстрували видовищну, грамотну та цілеспрямовану боротьбу в сутичках.

Так, МІРОШНИК Олег (521 гр.) – серед чемпіонів і золотих призерів, а СУЩЕНКО Даніїл (121 гр.) виборов бронзову нагороду.

Вітаємо наших хлопців із такими високими результатами у вищих змаганнях країни та бажаємо подальших досягнень! І, безперечно, дякуємо Збройним силам України за можливість тренуватися, брати участь у змаганнях різного рівня та здобувати перемогу на спортивному фронті!