Студентка коледжу взяла участь у програмі на тему основ державотворення

Протягом 30 жовтня-05 листопада у місті Суми відбулась низка заходів в рамках реалізації програми особистісного та професійного розвитку молоді "Державотворець". Участь у ньому взяла і студентка 4 курсу КФК СумДУ Вероніка Божок.

Сьогодні вона ділиться з нами своїми враженнями: «Це були 7 днів насиченого графіку, дні натхнення, головного болю через величезний об'єм інформації та якісної роботи зі спікерами. Ця програма про те, як кожен з нас може творити державу. І не важливо, ходиш ти на роботу чи маєш бізнес, молода ти і заряджена людина чи вже мега досвідчений спеціаліст - кожен робить свій внесок у загальну справу. Впродовж програми на нас чекали панельні дискусії від власників бізнесу, історичний екскурс Сумщиною, тренінги з медійної грамотності, обговорення складових державного бюджету, питань молодіжної політики, спілкування з людьми, які здатні до змін, а не живуть, як є».

Дякуємо організаторам за можливість для молоді бути активною та мати навички покращувати життя у своїй державі!