Викладачі коледжу долучилися до військово-патріотичного вишколу

Реалії сьогодення вимагають від нас перегляд пріоритетів, набуття важливих навичок та отримання нових знань.

14 листопада 2023 р., у межах відзначення Дня студента, викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ взяли участь у військово-патріотичному вишколі, який на базі освітнього закладу організував та провів здобувач освіти ІІ курсу відділення транспортного будівництва Роман ПРИХОДЬКО.

Під час заходу учасники ознайомились із амуніцією військового, боєприсами, пройшли навчання з тактики ведення бою (принципи ведення бою, правильний алгоритм дій у бою, надання допомоги при пораненнях на полі бою), опанували базовий комплекс індивідуальних бойових навичок (бойова стійка, прицілювання, збірка/розбірка зброї, зміна положень для стрільби), закріпили правила безпеки при поводженні зі зброєю та вибухонебезпечними предметами.

Дякуємо Роману ПРИХОДЬКУ за професійну роботу, постійну невтомну організацію та проведення військових вишколів та інших національно-патріотичних заходів у коледжі, які мотивують учасників до подальшого розвитку необхідних компетентностей у сфері безпеки і оборони, виховують мужність і любов до рідної країни, готовність захищати її.