Студенти коледжу взяли участь у міському вишколі для молоді

Він відбувся 14 листопада на базі Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ завдяки підтримки обласного управління молоді та спорту та відділу міської ради у справах молоді та спорту.

До заходу долучилися студенти ЗФПО та ДПТНЗ міста.

Традиційно молодь працювала з інструкторами, які навчали правилам збирання та розбирання зброї, тактиці ведення бою, користування амуніцією бійця, поведінки під час збройної сутички, а також говорили про дії в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Учасники зіграли у військово-спортивну гру «Пейнтбол» разом з представником Го «Балон Суми» Віталієм Івахом.

Дякуємо організаторам за змістовні теоретичні знання і сподіваємось, що вони, за потреби, допоможуть нашим майбутнім захисникам бути впевненими у своїх діях, обізнаними та мужніми.