Квест для справжніх студентів

16 листопада, у межах заходів до Дня студента, здобувачі освіти І курсу Класичного фахового коледжу взяли активну участь у пізнавально-розважальному квесті «Пізнай КФК СумДУ».

Під час заходу студенти вирішували цікаві завдання на логіку та критичне мислення з різних предметів, відгадували та шукали різні локації коледжу.

Протягом змагань панувала дружня атмосфера, процесом насолоджувалися як діти, так і викладачі. Усі учасники квесту продемонстрували кмітливість, творчість та командний дух.

Упевнену перемогу здобула команда групи № 2, яка найшвидше впоралася з усіма цікавими завданнями. Після закінчення захоплюючого квесту першокурсники були нагороджені грамотами та солодощами.

Учасники пізнавально-розважальних змагань отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень, адже квест – це не тільки про конкуренцію: це чудова нагода для спілкування та знайомств!

Захід було проведено членами Студентського парламенту КФК СумДУ за підтримки профспілкового комітету студентів.