Академічна мобільність

Досвід впровадження в освітній процес підготовки бакалаврів елементів внутрішньої академічної мобільності, започаткований минулого навчального року в Класичному фаховому коледжі, виявився вдалим. Цього разу географію програм внутрішньої академічної мобільності заклад розширив.

Так, 14 листопада 2023 р. розпочалося впровадження програми внутрішньої академічної мобільності між Відокремленим структурним підрозділом «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету» і Навчально-науковим інститутом публічного управління та адміністрування Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Від коледжу учасниками програми стали ВЕЛИЦЬКА Валерія і ТАРАБАН Олександр, здобувачі освітнього ступеня бакалавра (гр. М-31б), які будуть отримувати нові знання з курсу «Фінанси». Тож побажаємо їм успіхів у навчанні та незабутніх вражень!