Шановна молодь, дорога студентська родино!

Вітаємо вас з найулюбленішим святом – Днем студента!

Ні для кого не є таємницею, що зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, громадській та культурній діяльності, спорті. Саме зі студентства формується українська національна еліта. Тож, будьте гідними та небайдужими.

Студентські роки – найщасливіші в житті. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Професія «Студент» - це класно, хоча, на жаль, короткочасно: вісім семестрів або чотири роки пролітають неймовірно швидко, тож запам’ятайте ці відчуття внутрішнього спокою і водночас запального молодечого максималізму – в жоден із наступних періодів вашого життя ви не відчуєте тієї енергетики, яка була присутня навколо вас під час навчання в коледжі.

Зі святом вас, із вашим днем! Любимо, пишаємось, захоплюємось! Нехай збудуться усі ваші найзаповітніші мрії у мирній та вільній країні – Україні!

Ваші наставники.