Марафон подяк учителям шкіл з нагоди Міжнародного дня студента

Усі ми – тільки учні й вчителі.

Усі ми у добрі своїм і злі

Несем чийсь холод чи любов гарячу.

Іван Драч

Учитель – особлива людина в житті кожного з нас. Саме педагог протягом усіх шкільних років розкриває перед нами можливості пошуку та самореалізації, дає знання, передає цікавий життєвий досвід та духовні цінності, надихає вчитися та відкриває дорогу в доросле життя.

У Класичному коледжі СумДУ вже давно існує особлива тепла традиція: з нагоди святкування Міжнародного дня студента наші здобувачі освіти висловлюють подяку своїм шкільним класним керівникам. Ці вчителі зіграли значущу роль у їхньому особистому становленні, допомогли з вибором майбутньої професії та надихнули на подальші здобутки.

Класичний коледж висловлює подяку адміністрації та педагогам шкіл за виховання ерудованих, творчих, активних здобувачів освіти, які люблять навчатися, прагнуть досягати успіху в усіх своїх починаннях та завжди бути першими.

Молодь, яка прийшла до коледжу, продовжує гідні традиції освітнього закладу!