Студентська горідсть КФК-2023»

17 листопада, у День студента, у коледжі підвели підсумки традиційного конкурсу «Студентська гордість КФК-2023». Цьогоріч претендентів від кожного відділення на цей конкурс було дуже багато і це означає, що на кожній спеціальності є молодь, яка варта відзнаки. Але конкурс є конкурс, і тому в числі кращих із кращих за рішенням конкурсної комісії опинилися 28 осіб! Серед них: Горбик Софія, 121гр; Литвиненко Дар’я, 141 гр; Кузьменко Антон, 141гр; Кошелівська Анастасія, 321гр; Дряпко Тетяна– 221 гр; Луговой Роман– 821 гр; Кочерга Ярослав 831 гр; Криворук Антон 241 гр; Божок Вероніка 841 гр; Сальченков Андрій 421гр; Шутилова Євгенія 431гр; Федченко Аліна 431гр; Павленко Анна 621 гр; Каморда Вікторія 641 гр; Ковшик Євгенія 641 гр; Батюта Євгеній 721 гр; Шуляк Амін 531 гр; Гуторка Віталій 531 гр; Зимовець Андрій 531 гр; Панченко Артем 731 гр; Шкуліпа Олександр ЕІск3-01б гр; Коротков Нікіта ЕІ-01б гр; Наумчук Марія мб ГМ-21 гр; Радченко Вікторія М-01б гр; Оборський Володимир мб М-21 гр; Данченко Владислав мб М-21 гр; Івашко Валентина М-21б гр; Сидоренко Катерина М-21б гр.

Почесною грамотою КФК СумДУ, яка вручається особливим студентам та педагогам, нагороджений Роман Приходько, який за власною ініціативою у цьому навчальному році проводить для наших студентів та викладачів військово-патріотичні вишколи, плете маскувальні сітки та власним прикладом демонструє, яким повинен бути свідомий громадянин своєї Батьківщини.

Активних, успішних та талановитих студентів, які не перемогли в конкурсі «Студентська гордість КФК», але якими ми теж пишаємось та цінуємо їхній внесок у загальну позитивну репутацію закладу, у День студента, відзначили завідувачі відділень, на яких вони навчаються.

Усіх нагороджених привітали представники адміністрації, студпарламент та ровесники. Нових успіхів, студенти КФК! Бажаємо вам максимум енергії та мінімум розчарувань, багато нових друзів та мало похмурих днів, а ще – успішного навчання, незрадливого та світлого кохання, особистих перемог та неймовірно гарного настрою під мирним небом України.