Інформаційно-просвітницька робота в рамках Тижня толерантності

Толерантність у суспільстві, мабуть, найяскравіший показник рівня культури членів такого суспільства. Про такі умови мріють всі, а особливо молодь. А щоб це було не тільки мрією, а й реалією життя, в стінах КФК СумДУ протягом тижня (13-17 листопада) відбувся ряд заходів, присвячених Тижню толерантності - про це інформує відділ соціально-психологічної служби закладу. У ході заходів студенти та працівники були ознайомлені з поняттями та ознаками толерантності, на заняттях формували та розвивали повагу до ближнього, виховували терпимість та розуміння індивідуальності кожної особистості та почуття відповідальності за свої вчинки.

В рамках тижня були проведені акції «Чи живе в коледжі толерантність»; «Один день без лихих слів», «Тепло сердець захисникам», тренінги «Чесна толерантність» та «Толерантне спілкування молоді в інтернет-просторі», виховні години в групах, заняття «Толерантність - основа взаємодії». Бібліотекою була підготовлена добірка літератури з нагоди Міжнародного дня толерантності. А яка ж толерантність без добрих справ? Тому родзинкою проведення інформаційного тижня був збір макулатури на допомогу ЗСУ «Принеси макулатуру - підтримай ЗСУ», тож перемогу наближаємо разом!