Студенти відвідали музейний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи

21 листопада, у День Гідності та Свободи, студенти Класичного фахового коледжу СумДУ відвідали Конотопський краєзнавчий музей імені О.М.Лазаревського, де разом із науковим співробітником Олександром Акуличем поринули в історичне минуле, пов’язане зі встановленням цієї пам’ятної дати в Україні.

Цікава та пізнавальна розповідь про події, які стали ключовими в історії українського державотворення, знаковими точками консолідації народу та уособленням глибинних трансформацій суспільної свідомості, захопила присутніх.

Говорили про символізм цього дня, відданість українців ідеалам і принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи.

Закінчився захід хвилиною мовчання та вшануванням пам’яті та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.