Важливий вектор професійного спілкування

15 листопада 2023 р. завідувачі відділень Класичного фахового коледжу СумДУ Оксана ДИННИК, Олена ДАНИЛЬЧЕНКО, Людмила БАНДУРКА, Олександр ПРИХОДЬКО та Юрій САЛІЙ долучилися до роботи обласного методичного об’єднання завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти Сумської області.

Серед питань, що розглядалися на зустрічі, – упровадження заходів з академічної доброчесності в закладах ЗПФО Сумської області, робота зі студентським самоврядуванням у цьому напрямку, планування роботи завідувачів відділень, питання підготовки до акредитації.

Професійне спілкування, обмін досвідом колег з найбільш актуальних напрямків роботи в освітньому закладі є важливим аспектом професійного зростання завідувачів відділень коледжу.