Методичне об’єднання викладачів як спосіб підвищення їхньої професійної компетентності

23 листопада викладачі Класичного фахового коледжу взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.

Під час зустрічі спеціалісти Управління молоді та спорту Сумської ОДА підбили підсумки участі збірних команд коледжів області у спортивних іграх України в 2022–2023 н. р.

Також були обговорені такі питання: формування ключових компетентностей засобами фізичного виховання; адаптація студентів I курсу до освітнього процесу за допомогою спортивних заходів; міофасціальний реліз як засіб відновлення студентів; регламент про проведення змагань з видів спорту серед ЗФПО у 2023–2024 н. р.

Викладачі фізичного виховання дискутували, вносили свої пропозиції та зауваження і ще раз наголосили, що фізична підготовка є необхідною умовою ефективного всебічного розвитку нашого майбутнього покоління.

Дякуємо всім учасникам онлайн-засідання за змістовні доповіді та небайдужість до майбутнього фахової передвищої освіти.