Визначено переможців першого етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Класичний фаховий коледж щиро вітає здобувачів освіти з перемогою в першому етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що відбувся 22 листопада в нашому освітньому закладі та об’єднав шанувальників Кобзаревого слова.

До участі в написанні конкурсних робіт долучилися 23 студенти першого та другого курсів, серед яких уже визначено переможців:

І місцеПАВЛЕНКО Анна (621 гр.).

ІІ місце ПОВОЛОЦЬКА Ольга (3 гр.), ДЕМЧЕНКО Данило (4 гр.).

ІІІ місцеБАТЮТА Євгеній (721 гр.), САЛІЙ Гліб (821 гр.), ПРИХОДЬКО Богдана (621 гр.).

Вітаємо наших переможців з такими вагомими здобутками, бажаємо натхнення, творчих звершень, успіхів у навчанні та вивченні і популяризації державної мови, національної культури та творчості видатних українських письменників. Нехай мудре й глибоке слово Кобзаря надихає вас на творчість, розвиток та успішну самореалізацію в переможній і вільній Україні!