Участь викладачів математики КФК СумДУ в роботі обласного методичного об’єднання

28 листопада ВАСИЛЬЧЕНКО Наталія, РЯЗАНЦЕВА Оксана та МАСЛОВА Олена взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів математики ЗФПО Сумської області.

У ході зустрічі учасники обмінялися досвідом щодо підвищення ефективності освітнього процесу та розглянули особливості підготовки висококваліфікованих фахівців у закладах фахової передвищої освіти в умовах сьогодення.

Було прослухано та обговорено такі актуальні питання:

1. «Розвиток підприємницької компетентності на заняттях математики як важлива складова майбутнього професійного успіху» (спікер – ЛИЧКО Вікторія Михайлівна, Відокремлений структурний підрозділ «Роменський фаховий коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана»).

2. «Використання багатоваріантних завдань на практичних заняттях з вищої математики» (спікер – ЛИСЕНКО Сергій Кузьмич, Відокремлений структурний підрозділ «Шосткинський фаховий коледж імені Івана Кожедуба Сумського державного університету»).

3. «Використання інтерактивних вправ на заняттях математики» (спікер – Ватилик Світлана Володимирівна, Відокремлений структурний підрозділ «Сумський фаховий коледж НУХТ»).

Кожен з учасників отримав корисну різнопланову інформацію, яку можна використовувати у своїй роботі.

Дякуємо колегам за конструктивну зустріч, взаємодію, активну роботу, підтримку та обговорення актуальних проблем у викладанні математики.