Участь відділення бакалаврату в Міжнародній конференції

30 листопада 2023 р. викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ циклової комісії «Бакалаврат зі спеціальності «Менеджмент» та здобувачі освіти, які навчаються за спеціальністю 073 Менеджмент (освітньо-професійна програма «Менеджмент»), взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Нова парадигма економічної освіти у контексті інноваційної моделі розвитку вітчизняної освіти», що була проведена кафедрою економіки та економічної освіти Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

На заході були прослухані цікаві, актуальні, інформативні доповіді. Відбулися жваві дискусії та обговорення важливих проблем економічної освіти, які сьогодні особливо нагальні. Пропонувалися ефективні, на думку науковців, шляхи їх розв’язання, що є досить важливим у науковому сенсі.

Тож побажаємо нових творчих натхнень усім учасникам конференції!