Запрошуємо здобувачів освіти КФК СумДУ до участі в науковому ідеатоні «True Наука: знайомство та практика досліджень»

Ідеатон – конкурс наукових ідей і досліджень, які стосуються розв’язання поставлених заздалегідь наукових завдань. Учасники отримають унікальну можливість:

•перевірити свої гіпотези на сучасному обладнанні;

•отримати фахову експертизу провідних науковців України.

Напрями для роботи команд (на вибір учасників):

1. Сучасні технології з’єднання матеріалів в контексті проєктування відповідальних конструкцій.

2. Дослідження нових матеріалів для адитивних технологій (3Д-принтінг).

3. Комп’ютерна біофізика: чи можна використовувати ДНК в літій-іонних акумуляторах?

4. Комп’ютерні моделі взаємодії клітини з навколишнім середовищем.

5. Комп’ютерне моделювання задачі про m-комівояжерів для оптимальних маршрутів в задачах логістики.

6. Актуальні потреби військових та цивільних саперів у створенні засобів, обладнання та інструментів для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів при розмінуванні територій: ідеї, пропозиції, проведення проєктування та прототипування.

На вас чекають:

•можливість провести прикладне наукове дослідження за обраним напрямом;

•підтримка менторів – досвідчених фахівців-науковців;

•матеріально-технічне забезпечення проведення наукової роботи;

•призи та винагорода переможцям.

Для команд-переможців: експертна і ресурсна підтримка проєкту-переможця від Noosphere Engineering School (в межах програми підтримки NES); експертна і фінансова підтримка від НАНУ: безпосередня робота студентів з менторами від КАУ; матеріально-технічне забезпечення проведення роботи (прилади, програмне забезпечення і т. ін.); подарунки від партнерів заходу.

Формат участі: команди (1-5 осіб), онлайн і офлайн (за вибором учасників).

Етапи ідеатону: 1. Ознайомчі вебінари від провідних науковців України, в яких розкриваються головні виклики та задачі ідеатону. 2. Реєстрація від студентських команд (1-5 осіб). 3. Зустріч команд з менторами, знайомство, формування та обговорення завдань, в межах яких будуть працювати команди. 4. Робота команд за підтримки менторів: протягом місяця команда працює над перевіркою своїх ідей, формулює гіпотезу та проводить відповідне дослідження. 5. Фінальні презентації. Нагородження переможців.

Формат проведення – змішаний: онлайн у zoom (або офлайн за адресою: Освітньо-науковий простір Київського академічного університету).

Реєстрація для участі в ідеатоні: https://forms.gle/Pz2esvaALXUMLm9f7

Реєструйтесь та зробіть крок до кар’єри науковця!