Результати XІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» (Осінь 2023) з біології

Вітаємо здобувачів освіти Класичного фахового коледжу Сумського державного університету, які посіли призові місця у XІХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» (Осінь 2023) з біології, та їхніх викладачів – ГРОМИК Тетяну і ОСАДЧУ Маргариту.

Переможці:

ГАГЕНКО Павло (721 гр.) – диплом І ступеня.

ДЕМЕНТЬЄВ Владислав (421 гр.), ДЕМЕНТЬЄВ Максим (421 гр.), ДРОВНІКОВ Євгеній (521 гр.), КУБРАКОВ Владислав (821 гр.), КУР’ЯНОВА Ірина (621 гр.), ПОВОЛОЦЬКА Ольга (3 гр.) – диплом ІІ ступеня.

ГЛУШАН Олег (3 гр.), ДЗЮБА Дарина (3 гр.), КУЛИК Тетяна (721 гр.), МЕДВЕДЄВ Артем (521 гр.), ПРИХОДЬКО Богдана (621 гр.), РАБЦУН Олександра (3 гр.), САЛІЙ Гліб (821 гр.)– диплом ІІІ ступеня.

Успіхів вам у пізнанні живої матерії та творчого й приємного навчання!