Вітаємо знавців історії – переможців XІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» (Осінь 2023) з історії

У листопаді 2023 р. було оголошено результати ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з історії. Уже традиційно участь у ній взяли і здобувачі освіти Класичного фахового коледжу, які за високі досягнення, креативний підхід у вирішенні пропонованих завдань, за новизну й оригінальність виконання, старанність, вмотивованість, вміння нестандартно мислити, за жагу отримання нових знань, бажання вчитися і розвиватися здобули призові місця.

Переможцями стали:

ДРОВНІКОВ Євгеній (521 гр.), КУЛИК Тетяна (721 гр.), МАДАЛІЄВ Артем (521 гр.), ПОВОЛОЦЬКА Ольга (3 гр.), ШПІЛЕР Едуард (521 гр.) – диплом ІІ ступеня.

БАБІЧ Тетяна (2 гр.), ГАРБУЗ Дмитро (521 гр.), ДЕМЕНТЬЄВ Владислав (421 гр.), ДЕМЕНТЬЄВ Максим (421 гр.), ДЗЮБА Дарина (3 гр.), ДУБАТОВК Андрій (721 гр.), КОСЕНКО Вікторія (221 гр.), КУБРАКОВ Владислав (821 гр.), КУР’ЯНОВА Ірина (621 гр.), ЛУГОВОЙ Роман (821 гр.), МЕДВЕДЄВ Артем (521 гр.), МЕЛЬНИК Артем (2 гр.), ОТЮЦЬКА Марія (2 гр.), ПАВЛЕНКО Анна (621 гр.), ПРИХОДЬКО Богдана (621 гр.), РАБЦУН Олександра (3 гр.), САЛЬЧЕНКОВ Андрій (421 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо знавців історії та викладачів коледжу! Здобутки наших обдарованих студентів наближають Україну до Перемоги!