Підбиття підсумків XІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» (Осінь 2023) з української мови та літератури

Свій високий рівень знань здобувачі освіти Класичного фахового коледжу Сумського державного університету демонструють, долучаючись до участі в різноманітних мовно-літературних конкурсах і турнірах, які є значущим інструментом мотивації та заохочення молодого покоління до навчання. Так, восени вони стали переможцями XІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» (Осінь 2023) з української мови та літератури.

Призові місця здобули:

КУЛИК Тетяна (721 гр.) – диплом І ступеня.

МЕДВЕДЄВ Артем (521 гр.) – диплом ІІ ступеня.

ДЕМЕНТЬЄВ Владислав (421 гр.), ДЕМЕНТЬЄВ Максим (421 гр.), КУР’ЯНОВА Ірина (621 гр.), ПРИХОДЬКО Богдана (621 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших здобутків, невичерпної енергії, здійснення творчих планів та задумів!