Гостьова лекція на тему «Організація охорони праці на підприємствах» в рамках предмету «Теорія та методика професійного навчання»

05.12.png

28 листопада 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 015. Професійна освіта. Будівництво та зварювання була проведена гостьова лекція в рамках предмету «Теорія та методика професійного навчання», спікером якої був викладач вищої категорії ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету ім.О.Довженка " Дмитро Синиця.

Заняття відбулось у форматі діалогу, де здобувачі мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді. Дмитро Олександрович ознайомив присутніх із чинною законодавчою та нормативно-правовою базою з охорони праці та наголосив на основних аспектах організації роботи з охорони праці на підприємствах.

Зустріч проходила в творчій та дружній атмосфері, у підсумку всі учасники гостьової лекції відзначили її актуальність, новизну та змістовність.