БЕБРАС 2023. Підсумки

Цього навчального року здобувачі освіти Класичного фахового коледжу активно брали участь у різноманітних турнірах та олімпіадах. Уже традиційно в листопаді вони долучилися до Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення «БЕБРАС». Важливо, що через тривалі повітряні тривоги терміни проведення конкурсу і здачі результатів були продовжені ще на один тиждень додатково.

Здобувачі коледжу мали змогу підвищити свою ІКТ-компетентність, більш глибоко ознайомитися із новітніми інформаційними технологіями, сучасною комп’ютерною технікою та літературою; з цікавістю вирішували різноманітні інтерактивні та практичні завдання.

Згідно з результатами конкурсу відмінні та добрі результати показали такі студенти:

ДРОВНІКОВ Євгеній (521 гр.) – відмінний результат.

ГАГЕНКО Павло (721 гр.), ГАЛУШКА Олександр (721 гр.), ГАРБУЗ Дмитро (521 гр.), ДУБАТОВК Андрій (721 гр.), КУЛИК Тетяна (721 гр.), МАДАЛІЄВ Артем (521 гр.), САЛОГУБ Вячеслав (522 гр.), САЛЬЧЕНКОВ Андрій (421 гр.), САМОХА Даниїл (721 гр.), СЕМЕНКО Владислав (521 гр.) – добрий результат.

Вітаємо! Дякуємо за старанність, наполегливість і випробовування своїх сил! Успіху та нових досягнень!