Обмін досвідом та підвищення кваліфікації

15 грудня 2023 р. відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики і комп’ютерних дисциплін ЗФПО, до якого активно долучилися і викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ – ДЮХІНА Наталія, РОМАНЕНКО Олександр, ПЕЧЕНКО Світлана.

У програмі засідання були такі питання:

1. «Обговорення проєкту «Оновлена інформатика – ІТ-студії» (спікери – ЛОБОВА В. В., голова ОМО, викладач МФК СумДУ; БАРАБОЛІКОВ В. М., викладач Конотопського індустріально-педагогічного коледжу СумДУ).

2. «Використання штучного інтелекту на заняттях інформатики» (спікери – ТУТОВА Н. О., викладач Сумського фахового медичного коледжу; ТОРЯНИК Л. О., викладач Сумського фахового коледжу НУХТ).

Використання нових знань та вмінь допоможе викладачам коледжу вдосконалити освітній процес, зробити заняття сучасними, більш цікавими та продуктивними.