Читати Шевченка – пізнавати історію свого народу: здобувачі коледжу взяли участь у ІІ етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

20 грудня 2023 р. студенти Класичного фахового коледжу ПАВЛЕНКО Анна (621 гр.) і ДЕМЧЕНКО Данило (4 гр.) взяли участь у ІІ (обласному) етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої та вищої освіти, який відбувся в Сумському державному університеті.

Вкотре звертаючись до творів Пророка і Світоча українського народу, юні творці осмислювали кожне написане ним слово, бо воно стоїть на сторожі української нації. І коли беремо до рук «Кобзар», то стаємо сильнішими духом, впевнюємося в нашій нездоланності, в незборимості наших славних воїнів.

Тож бажаємо юним талантам бути гідними нащадками Шевченка!