Студенти Класичного коледжу СумДУ зустрілися з головою молодіжної ради Максимом Бондаренком

Представники студентського парламенту КФКСумДу Золотар Ксенія та Батюта Євген стали учасниками зустрічі активної молоді Конотопа з представниками Молодіжної ради при Сумській ОВА, яка відбулася 20 грудня на базі Конотопського фахового медичного коледжу у рамках програми " Молодь має роль".

Мета таких заходів - залучити студентів до обговорення важливих питань та визначення проблем молоді, спільно знайти способи та шляхи їх вирішення, аналізуючи потреби молоді.

Отож у "Топ 5 проблем" увійшли:

Благоустрій міста;

Транспортне сполучення;

Жорстокість до вуличних тварин;

Неграмотний розподіл держбюджету;

Низький рівень медіаграмотності.

Сподіваємося, що молодь нашого місто було почуто, а пропозиції учасників заходу щодо обласної програми "Молодь Сумщини" на 2021-2025 рік буде внесено до списку і згодом реалізовано.