Коледжанки долучилися до тренінгу від «Ліги жінок»

27 грудня освітянки Класичного коледжу СумДУ взяли участь у тренінгу «Конфлікти: від загроз до можливостей», який був проведений тренерками громадської організації «Ліга сучасних жінок». Метою даного заходу є актуалізація знань і відпрацювання пріоритетних орієнтирів впровадження зобов’язань щодо реалізації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» в Україні. Під час тренінгу учасники ознайомилися зі змістовними компонентами Резолюції 1325, визначили чинники і ризики безпеки жінок під час конфлікту, проаналізували існуючі сервіси, що оптимізують питання безпеки, та практично відпрацювали механізми побудови безпечного середовища зусиллями територіальної громади шляхом інтеграції в свою діяльність провідних завдань обласного плану дій щодо імплементації положень Резолюції 1325 «Жінки. Мир. Безпека». В умовах воєнного конфлікту в Україні ризики, пов’язані з насильством за ознакою статі, дуже високі, тож мають бути розроблені чіткі механізми запобігання та врегулювання конфліктних ситуацій, а також створені відповідні сервіси, направлені на запобігання та протидію насильству, допомогу постраждалим від конфліктів і насильства за ознакою статі. Щиро вдячні тренеркам за актуалізацію та інформаційне висвітлення даної проблеми. Переконані, що отримані під час тренінгу нові знання, ідеї та плани щодо запобігання та врегулювання конфліктів і насильства за ознакою статі будуть успішно реалізовані на рівні нашої територіальної громади.