Вітаємо з перемогою студента І курсу ДЕМЧЕНКА Данила!

20 грудня 2023 р. на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої та вищої освіти області.

У підсумку з-поміж 32 здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти почесне друге місце посів ДЕМЧЕНКО Данило – здібний, старанний і відповідальний студент-першокурсник, справжній інтелектуал, який показав високий рівень знань, продемонстрував уміння логічно і грамотно формулювати й обґрунтовувати власні думки.

Завдання конкурсу були складними, тому що тексти Тараса Шевченка несуть у собі глибочезну закодовану філософію і осмислити їх непросто.

Тож вітаємо Данила з перемогою і бажаємо натхнення й успішного розвитку творчих здібностей!

Дякуємо викладачці української мови та літератури коледжу Тетяні Іванівні ТАРАБІ, яка готувала студентів до участі в обласному етапі та мотивувала до перемоги. Якісна підготовка, щире вболівання, непохитна віра у студента – секрети успіху від Тетяни Іванівни.

Радіємо, пишаємося, вітаємо!