Новий рік – нові завдання та можливості: Студентський парламент провів перше засідання в 2024 р.

10 січня відбулося перше цього року засідання Студентського парламенту Класичного фахового коледжу СумДУ.

Під час зустрічі було обговорено:

• результати опитування щодо якості надання освітніх послуг для здобувачів освіти I–IV курсів коледжу в 2023–2024 н. р.;

• рекомендації щодо оптимізації освітнього процесу в коледжі в умовах воєнної кризи в суспільстві;

• кандидатури на участь в установчих зборах з формування Молодіжної ради при Конотопській міській раді;

• основні напрямки роботи Студентського парламенту в другому семестрі 2023–2024 н. р.

Заступниця директора з виховної роботи Юлія БІБІК зазначила, що адміністрація Класичного фахового коледжу СумДУ завжди відкрита й готова підтримати цікаві та креативні ініціативи студентської молоді: «Завдання самоврядування – дати можливість кожному здобувачу освіти відчути, що саме він може приймати рішення, значущі для колективу всього закладу, саме від його позиції залежить багато в житті академічної групи».

Досвід діяльності Студентського парламенту нашого коледжу переконливо доводить, що студентське середовище є тим унікальним молодіжним простором, у якому зосереджені потужний інтелектуальний і творчий потенціал, енергія, прагнення до розвитку та самореалізації особистості. Тож сподіваємося на результативну та якісну роботу наших активних студентських лідерів, бажаємо креативності, виваженості та мудрих рішень!