Акція єднання

Патріотичний захід під такою назвою відбувся в Класичному коледжі СумДУ з нагоди Дня Соборності України.

Перед її початком коледжами вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у російсько-українській війні.

На початку акції учасники відтворили символічні образи двох частин України, які в 1919 році були возз’єднані рішенням Директорії УНР, та провели паралель між сьогоднішнім штучним поділом нашої держави на Схід та Захід, нав’язаний ворогами.

Ми – єдина країна, єдина держава,

Ми не можем ділитись на Захід і Схід,

В цім краю віковічна дідів наших слава,

І прадавній великий козацький наш рід.

Кров’ю й потом ми землю свою боронили

Від навали чужинців, що пхались до нас.

Ми цю землю любов’ю своєю святили

І світлий промінь любові в душі не погас.

Під час акції єднання усі її учасники продемонстрували прапори 24-х областей України та автономної республіки Крим, виголошуючи при цьому гасла єднання та своєї української ідентичності.

Ланцюг єдності, до якого щорічно долучаються мільйони українців вже протягом 105 років, вкотре об’єднав і коледжанську родину. Фінальним етапом акції стало колективне виконання гімну України – державної пісні, яка надихає та возвеличує наш єдиний, могутній і непереможний народ.

Слава Україні – Героям слава!