Вітаємо здобувачів Класичного фахового коледжу СумДУ – чемпіонів України з лижних гонок!

Наприкінці січня 2024 р. на навчально-спортивній базі «Західного реабілітаційно-спортивного центру» Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Самбірського району (Львівська область) проходив чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді U-23. Змагалися 55 учасників, які є представниками восьми команд з п’яти областей України: Закарпатської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Київської області та міста Київ.

Здобувачі Класичного фахового коледжу СумДУ БЕСПАЛИЙ Михайло (231 гр.), МУХОТІНОВ Денис (ФК-21 гр.) та ЦИБКО Дарина (821 гр.) вибороли свої золоті нагороди в естафетних лижних гонках серед юніорів у складі збірної команди Сумської області та стали чемпіонами України!

Також МУХОТІНОВ Денис здобув срібні медалі в гонці вільним стилем та в спринтерській гонці, а в естафетній – золоту.

Вітаємо наших наполегливих лижників! Зимовий сезон триває, тож бажаємо їм подальших успіхів та нових перемог!

Дякуємо Збройним силам України за можливість долучатися до таких змагань та займатися улюбленою справою! Разом до ПЕРЕМОГИ!