Результат партнерської взаємодії

Благодійний фонд «Омріяна Країна» вже давно співпрацює з Класичним фаховим коледжем СумДУ. Нагадаємо, нещодавно це було закріплено підписанням відповідних меморандумів.

І сьогодні результатом цієї партнерської взаємодії є Подяка від Благодійного фонду «Омріяна Країна» колективу Класичного фахового коледжу СумДУ, а також його директору Тетяні ГРЕБЕНИК і заступнику директора з виховної роботи Юлії БІБІК за плідну співпрацю, підтримку волонтерського руху, за стійкість та незламність, за значний внесок у розбудову та майбутнє Омріяної України. «Ваш внесок є неоціненним!» – зазначив голова БФ Олексій ТОЛКАЧОВ.

Ми вкотре переконались, що разом спроможні подолати будь-які труднощі та допомогти тим, хто цього потребує. Дякуємо колективу коледжу за активну громадянську позицію та небайдужість. Продовжуємо працювати та робити добрі справи заради нашої спільної перемоги над ворогом та нового майбутнього України!