Академічна мобільність у дії

Активно продовжується співпраця в межах програми внутрішньої академічної мобільності між Відокремленим структурним підрозділом «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету» і Навчально-науковим інститутом публічного управління та адміністрування Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Цього разу стороною, яка проводила навчання, виступив наш освітній заклад. Учасниками програми стали здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Кулаков Олексій та Пань Хайтао. Вони взяли участь у вивченні дисципліни «Фінанси» (викладач ЦИГАНЕНКО Олена) та показали достатній рівень знань і зацікавленості предметом.

Сподіваємося і на подальшу активну співпрацю!