Стартує програма внутрішньої академічної мобільності з підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавр зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування

2023 р. Класичним фаховим коледжем Сумського державного університету було підписано Договір про співробітництво з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

З метою впровадження програми внутрішньої академічної мобільності з підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавр зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування учасниками програми, які будуть брати в ній участь з 01 по 31 грудня 2023 р., від закладу було визначено: КОМАРИЦЬКОГО Павла (гр. ТМ-11б), з курсу «Технологія машинобудування», ЛОШАКА Андрія (гр. ТМ-11б), з курсу «Теорія різання», ЧАУСА Олексія та ЯНОВСЬКОГО Ігоря (гр.ТМ-01б) з курсу «Програмування верстатів».

Тож побажаємо їм успіхів у навчанні та високих досягнень!