Студенти та викладачі КФК СумДУ отримали безкоштовний доступ до кембриджського курсу англійської мови Empower

Починаючи з вересня 2023 р., здобувачі освіти КФК СумДУ, зокрема відділення бакалаврату, мали можливість безкоштовно вивчати англійську мову за допомогою кембриджського курсу Empower, узгодженого із CEFR.

Це стало можливим за сприяння Міністерства освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України в межах партнерства з Cambridge University.

На сьогодні більшість зареєстрованих представників КФК СумДУ, які подали заявки на вивчення англійської, вже отримали на свої електронні адреси запрошення долучитися до платформи курсів Cambridge University Empower з особистими обліковими записами та розпочали підвищувати свій рівень володіння цією іноземною мовою.